2013. január 26. Melczer-bál

Idén január 26-án tartotta a gyülekezetünkhöz kötődő Melczer János Alapítvány a már hagyományossá vált, sorrendben 5. Melczer-bált. Idén is a Vigyázó Sándor Művelődési Ház adott helyet a rendezvénynek.

A bál gazdag műsorral kezdődött. Fellépett a Vonz Art Kulturális és Tánccsoport, a Pál Apostol Katolikus Általános Iskola 4.b. osztálya Lázár Ervin mesejátékával, a Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola nagycsoportosai és tanulóinak együttese, Herzog Fruzsina szavalattal, végül LUI ÉS ESZTER szemfényvesztő műsorát láthattuk.

A finom vacsoráról idén is Bartosik Janiék, a jó zenéről a Kis Éji Zenekar gondoskodtak. Éjjel 1-ig voltunk együtt remek hangulatban.

A bál bevételét a nyári táborokba anyagi segítség nélkül eljutni nem tudó gyermekek támogatására fordítja az Alapítvány.

A bálról képriporttal egyházunk honlapja is beszámolt Horváth-Bolla Zsuzsanna jóvoltából.